De afgelopen weken heeft onze school uitgebreid stilgestaan bij de herdenking van de bevrijding van Rosmalen en ‘s-Hertogenbosch 75 jaar geleden. Veel leerlingen hebben zich intensief ingespannen om de verschillende activiteiten vloeiend te laten verlopen.
In de herfstvakantie hebben ruim 1200 bezoekers genoten van de voorstelling DuikOnder Bevrijding in onze school. De 240 dansers, die in wisselende samenstelling de verhalen uit de Tweede Wereldoorlog tot leven brachten, hebben een geweldige prestatie geleverd. Het publiek was erg onder de indruk van de verhalen en de entourage.
Op 23 oktober was onze school goed vertegenwoordigd tijdens het programma in Rosmalen. Het optreden van Isa bij Vennehof was bijvoorbeeld erg indrukwekkend. Op donderdag heeft een enthousiaste groep bovenbouwleerlingen een debatmiddag geleid, waar een groep basisschoolleerlingen en brugklasleerlingen aan deelnamen. De optredens tussendoor waren van zeer hoge kwaliteit. Het was een mooie middag.